PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne
Propozycje; - Wersja do druku

+- PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne (https://wrtteam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Dział: Archiwum (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Wątek: Propozycje; (/showthread.php?tid=570)

Strony: 1 2


Propozycje; - xxxXTomcioxdXxxx - 08-01-2017

-Nick Gracza:xxxXTomcioxdXxxx
-Opis Propozycji: Ulepszyć policję tak aby mogła aresztować kiedy trzeba i nakładała kajdanki osobom które się przewozi na komisariat albo są agresywne. Można też do policji dodać stopnie. Ja na przykład teraz jestem komendantem dla wszystkich bo mnie wybrali. 

-Miejsce: Policja


RE: Propozycje; - DJRadziu458 - 08-01-2017

ale to jest serwer dm nie truck moim zdaniem nie bardzo potrzebne ale rozważymy to.


RE: Propozycje; - RedFoo - 08-01-2017

Można by pomyśleć,rangi typu komisarz, drogówka itp, oddzielny czat dla takich typów i kilka przywilejów jak wspomniał Tomek.
Jestem za bo może być na to więcej graczy.


RE: Propozycje; - MaGi - 08-01-2017

Tak jak wspomniał Burnji, może być więcej graczy... Ale właśnie jak wspomniał Radek to dm nie truck..

Jestem Neutral


RE: Propozycje; - DJRadziu458 - 10-01-2017

zrobimy kilka rzeczy ale nie na pewno jakieś aresztowania itp bo to serwer DM z mini misjami tylko truck może dodamy że będzie zarabiał za mandaty z fotoradarów i tyle i może czat chociaż istnieje  /cb


RE: Propozycje; - DJRadziu458 - 10-01-2017

trochębędzie to zmodyfikowane.


RE: Propozycje; - MorfeQ - 15-01-2017

- Nick gracza: MorfeQ
- Opis propozycji: Dodanie giełdy samochodów na serwerze Tongue Polegaloby to na tym ze gracze ktorzy chca sprzedac swoje privcary wystawiaja je na gielde a inni gracze mogą sobie na ta giełdę przyjść i je kupic
- Miejsce: LS

- Nick gracza: MorfeQ
- Opis propozycji: Dodanie giełdy samochodów na serwerze Tongue Polegaloby to na tym ze gracze ktorzy chca sprzedac swoje privcary wystawiaja je na gielde a inni gracze mogą sobie na ta giełdę przyjść i je kupic
- Miejsce: LS


RE: Propozycje; - Kooby - 15-01-2017

Ciekawy pomysł jestem za


RE: Propozycje; - Teecari - 15-01-2017

Jeżeli chodzi o policję mogła by być Tylko że narazie jest burdel policjanci jeżdżą i atakuja każdego bez przyczyny. Ich praca powinna wyglądać tak że jeżeli ktoś zabija innego gracza to dostaje gwiazdki więc policja jego atakuje a nie mnie gdy np. robię misję truck'a. Natomiast jak wszyscy mówią jest to serwer dm decyzja należy do administracji w właściciela. Natomiast jeżeli chodzi o giełdę jest to bezsensu ponieważ łatwo się zarabia $$$ privcar obejmuje dużo auto, które można je zmieniać oraz można wykupić auto - /cars lub stoją one na drogach ogólno dostępne i również jest to jak wcześniej wspomniane serwer dm a nie truck czy tam role play.
Pozdrawiam serdecznie i Teecari.


RE: Propozycje; - DJRadziu458 - 16-01-2017

moim zdaniem po za max rangą zbyteczne to serwer dm co najwyżej rangi jakieś można im zrobić nie komendy aresztuj xd może jeszcze dostęp do cmd jail id powód chcecie Big Grin ?