PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne
"Odejście Roresława" WAŻNE!! - Wersja do druku

+- PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne (https://wrtteam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Dział: Archiwum (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Wątek: "Odejście Roresława" WAŻNE!! (/showthread.php?tid=442)

Strony: 1 2


"Odejście Roresława" WAŻNE!! - RedFoo - 28-07-2016

RoReK nie odchodź od wrt, nikt inny nie spełni lepiej tych wszystkich obowiązków z wrt niż ty z Radkiem, jeśli to nie jest koniecze że musisz odejść to proszę zostań i myślę że każdy komu zależy żebyś jednak został wypowie sie pod tym tematem.
Troche już sie znamy na tym serwie, jakos tak wyszlo ze od poczatku bylismy dobrymi ziomkami, mam nadzieje ze to sie nie zmieni nigdy, po tylu przygodach (serwer Ronalda itp xDDD)  i jesli jednak zamiarujesz odejsc to chociaz od czasu do czasu zajrzysz. 3-maj się


[ Zmieniłem nazwę na Odejscie Roresława" WAŻNEwykrzyknik] - Satis.


RE: RoReSłAwW - Sebalowek - 28-07-2016

Hmm Więc tak... Pożegnania są trudne,Chciałbym tylko napisać że bardzo cię lubię mimo tego że mam degre przynajmiej 2 razy w tygodniu...
Dzięki za gre i że tak ciepło mnie przyjąłeś na WRTTEAM, PS.Nie zapomnij o linuxie za 150zł STRZAŁA BRACIE (..)


RE: RoReSłAwW - DJRadziu458 - 28-07-2016

ja sam praktycznie da dam rady sam prowadzić tego co dokonano przez lata ...
nawet pisałem do Mojej Ukochanej że się boje że sobie nie poradze


RE: RoReSłAwW - Satis - 28-07-2016

Słuchaj Rorku, z naszą przyjaźnią i [KARAKANAMI] nie dzieje się zbyt dobrze, możliwe iż nie lubimy się, ja cie bardzo lubię, jesteś zabawny, umiesz pożartować. Ostatnio zmieniłeś się nie wiem dlaczego, przez Karakany zaczełeś mnie wyzywać. Ale nic do ciebie nie mam. Zostań, wspomoż sieć,nie zostawiaj sam Radzia.


RE: RoReSłAwW - Skill3r - 28-07-2016

mam nadzieję, że zostaniesz Big Grin


RE: RoReSłAwW - Monia - 28-07-2016

Roruś no zostań, jesteś super osobą Big Grin kiss


RE: RoReSłAwW - Kooby - 28-07-2016

RoReK, nie rób tego bez Cb to nie to samo człowieku pacz co ty zrobiłeś zrobiłeś radio, ts który jest k0z4k po prostu ile ty tych botów się narobiłaś pamiętasz całe dnie siedziałeś nad konfiguracją. Pamiętasz jak cisnelismy beke na ts szkoda tego zmarnować nawet dziś jak radio robiliśmy i bota konfigurowałem była beka tyle wspomnień tyle pracy wiem, że to co się ostatnio dzieje to nie na twoje nerwy więc weź sobie urlop nie musisz odchodzić Nadaj sobie na ts range L4 i wszystkie problemy odsyłaj do mnie i do Foggiego. Szkoda tego zmarnować przypomnij sobie chcesz to zostawić jak chcesz odpocząć to nadaj sobie L4 albo nawet ja Ci nadam xD i problemy odsyłąj do mnie o foggiego jesteśmy VROOT'ami poradzimy sobie Wink Zostań jeśli coś się zepsuje na ts to kto to naprawi tylko ty Wink Radek ma pracę nie ma zbytnio czasu ale i tak gdy tylko może nawet na 5 minut wchodzi i załatwia to co ma załatwić Wink Zostań myślę, że to chyba na tyle i jeszcze raz Cię proszę ZOSTAŃ Wink


RE: RoReSłAwW - uJ-FoGGy - 28-07-2016

Wyszło tak jak chciał hrabia gg...


RE: RoReSłAwW - DJRadziu458 - 28-07-2016

mówiłem żę Hrabiato niebezpieczeństwo buntował całą administracje ale Rorka to inna sprawa niestety to nie jest raczej z tym związane


RE: RoReSłAwW - awesome. - 28-07-2016

no to chyba są jakieś jaja ? Przecież sam Radziu pisał że sobie nie poradzi z tym wszystkim ! Jeśli już postanowiłeś że odchodzisz to nie widzę innego sensu jak zamknąć sieć...