PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne
Podanie o adm nowe xD - Wersja do druku

+- PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne (https://wrtteam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Dział: Archiwum (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Wątek: Podanie o adm nowe xD (/showthread.php?tid=528)



Podanie o adm nowe xD - Pasywny* - 20-12-2016

> Imię:Mateusz
> Wiek:19
> Coś o sobie (2 zdania wymagane)Mam na imię Mateusz mam 19 lat . Jestem dobrym i aktywnym graczem w cs 1.6 i zresztą w cs go też :p .
> Nick: Pasywny*
> Czy Masz TS3 I Sprawny Mikrofon?:tak
> Poprzednie nicki:brak
> Kod rekrutacyjny: Atrr3-24aJ-GAPSZ-sp1qw
> Kod ESN: AMX/234/2016
> Zipp Code: 34422-45834-02
> Jak długo grasz na WRT Team: dość długo
> Dlaczego chciałbyś zostać Adminem CS na naszym serwerze?: chciałbym pomagać graczom w problemach na serwerze
> Czy jesteś w stanie poświęcić 3-4 godziny na moderowanie serwera jak i forum?:tak
> Czy masz przegrane 30 godzin na serwerze?:takkkkk
> Czy twoje relacje z graczami są dobre?:tak
> Czy byłeś kiedyś banowany na naszym serwerze? Jeżeli tak to za co?nie
> Czy posiadasz jakieś zasługi dla serwera?raczej nie
> Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz program Team Speak?tak
> Czy zdarzyło ci się przeskadzać w eventach organizowanych przez administratorów?nie
> Dlaczego właśnie do nas chcesz dołączyć ? (3 zdania wymagane)
ponieważ lubię ten serwer a widzę że nie ma nikogo który by mógł posiedzieć na tym serwie i pilnować porządku. Chcę być dobrym adminem a mam doświadczenie bo byłem już nie raz adminem ale ten serwer jet wyjątkowy . To wszystkie z moich odpowiedzi.





Podstawowe pytania


- Jak sprawdzić czy gracz posiada WH ? iść na specta i po obserwować go trochę wh można poznać po tym że gracz 1 skanuje i trafia i udaje że nic się nie stało 2 tak zwane chamskie wh czyli strzelanie ewidentne przez ściankę 3 namierza przez ścianki i wychodzi wcelowany np. HS 4 . Movement .
- Co zrobisz jeżeli nie będziesz wiedział jak postąpić z graczem w danej sytuacji: Poproszę o pomoc innych administratorów .
- Co zrobisz jeżeli zobaczysz kłótnie administracji?: Spróbuje się dowiedzieć co się stało i postaram się rozwiązać problem .
- Czy można użyć komend w celach ułatwienia własnej rozrywki?:nie
- Co zrobisz jeżeli gracz będzie negatywnie wypowiadał się na temat serwera?:Spytam o co mu dokładnie chodzi wysłucham błędy postaram się poprawić a jak dalej będzie marudził to spytam się po co tu gra jak mu się ten serwer nie podoba a jeżeli dalej będzie gadał to ban 5 min .
- Czy to że jesteś adminem to znaczy że możesz wywyższać się nad innymi?:nie
- Co zrobisz gdy gracz będzie prowokował cię? Będziesz z nim dyskutował czy od razu nadasz karę? nadam karę
- Czy możesz sprzedać swoje konto mając rangę moderacyjną na koncie?:nie
- Czy możesz traktować swojego kolegę inaczej a innych graczy inaczej?:nie , wszystkich graczy traktuje tak samo
- Czy przed nadaniem kary graczowi należy dokładnie sprawdzić raport czy można uwierzć graczom na słowo? ja bym nie wierzył i bym sprawdził bardzo dokładnie sprawę .





Wyjaśnij znaczenie pojęć:


-WH: Wallhack czyli tak zwany wh Jest To hack który umożliwia graczowi widzenie przez ściany , gracz grający na wallhacku będzie wiedział dokładnie w którym miejscu się znajdujesz
- Speed hack: SH Tak zwany speedhack gracz grający na speedhacku wbiega na respa w 2 sek , czyli przyspieszenie
- Aim Bot:hack który pozwala graczawi klikajac na PPM strzelac same Heedshoty

- Lag: to moment w którym się coś przycieło , zacieło innaczej zlagowało Oczko
- Spam: spam to powtarzanie wiadomości lub postów kilkakrotnie
- IP:protokół komunikacyjny warstwy sieciowej modelu OSI (warstwy internet w modelu TCP/IP). Używany powszechnie w Internecie i sieciach lokalnych. Dane w sieciach IP są wysyłane w formie bloków określanych mianem pakietów. W przypadku protokołu IP, przed rozpoczęciem transmisji nie jest zestawiana wirtualna sesja komunikacyjna pomiędzy dwoma hostami, które nie komunikowały się ze sobą wcześniej. Protokół IP jest protokołem zawodnym – nie gwarantuje, że pakiety dotrą do adresata, nie zostaną pofragmentowane, czy też zdublowane, a ponadto mogą dotrzeć do odbiorcy w innej kolejności niż zostały nadane. Niezawodność transmisji danych jest zapewniana przez protokoły warstw wyższych (np. TCP), znajdujących się w hierarchii powyżej warstwy sieciowej. 0 1 Jest to taki numer, który może byc zmienny, albo stały. Wpisz sobie w googlach "mój numer IP" i sprawdz jaki masz Ty Oczko 1 0 ip to znaczy ze masz ip swojego internetu przypuśćmy 12777548844 albo w grze counter strike kolega ci prosi o ip tego serwera to mu piszesz 192.................................
- no recoil:jest to skrypt uważany za czita który powoduje brak rozrzutu np. jak strzelasz w gościa normalnie to celownik ci ucieka a przy norecoilu stoi w miejscu gdzie jest o wiele łatwiej trafić ;]
-no spread:No spread , tego określenia używa się najczęściej w grach . Oznacza ono że wszystkie pociski lecą w to samo miejsce a no recoil , oznacza że nie masz odrzutu w broni .
- team kill:to osoba która zabiła lub zabjia swojego kolegę z drużyny
- crasher:Crash występuje w grze. Występuje on wtedy kiedy przestanie ci działać gra. (mniej więcej)
A Crush to osoba którą dażysz sympatią.

mogę jeszcze raz spróbować sr za wcześniejszą wpadkę Wink))))


RE: Podanie o adm nowe xD - Moolson - 20-12-2016

Jestem na nie
-ip coppy Z neta
xxxxxxxxx


RE: Podanie o adm nowe xD - MaGi - 20-12-2016

Jestem na nie, gdyż jest wszystko z neta.
Sam jestem Adminem cs jakim też moderatorem sa-mp'a... Czasami nawet na forum pomagam..


RE: Podanie o adm nowe xD - Kooby - 20-12-2016

Na nie

- nazwa tematu ,,Podanie o adm nowe xD'' Co w tym śmiesznego ?
-po 2 ankieta w podaniu do wyboru 2 odpowiedzi ..heh'' co to ma znaczyć?
-robiłeś mk pod podanie więc nie jesteśmy w stanie Ci zaufać


RE: Podanie o adm nowe xD - DJRadziu458 - 21-12-2016

[Obrazek: G63eQFf.png]