PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne
Podanko ;D - Wersja do druku

+- PL WRTTeam - Sieć Serwerów Forum Wielotematyczne (https://wrtteam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Dział: Archiwum (https://wrtteam.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Wątek: Podanko ;D (/showthread.php?tid=535)



Podanko ;D - Moolson - 22-12-2016

> Imię:Aleksander
> Wiek:13
> Coś o sobie (2 zdania wymagane) witam. Nazywam się Aleksander mieszam w Piotrkowie Trybunalskim. Lubię grać w gry komputerowe oraz interesuję się Informatyką
> Nick:Moolson
> Czy Masz TS3 I Sprawny Mikrofon?:Tak
> Poprzednie nicki:BRAK
> Kod rekrutacyjny:Atrr3-24aJ-GAPSZ-sp1qw
> Kod ESN:AMX/234/2016
> Zipp Code:34422-45824-01
> Jak długo grasz na WRT Team:3/2 lata
> Dlaczego chciałbyś zostać Adminem CS na naszym serwerze?:bo lubię Serwery WRT, jestem administratorem na sampie i chciał bym poświęcić też nowemu serwerowi cs bo gra teraz tam dużo cheaterów bo serwer świeży
> Czy jesteś w stanie poświęcić 3-4 godziny na moderowanie serwera jak i forum?:tak
> Czy masz przegrane 30 godzin na serwerze?:z 10/18 mam coś takiego ale nabije ;/
> Czy twoje relacje z graczami są dobre?:Tak
> Czy byłeś kiedyś banowany na naszym serwerze? Jeżeli tak to za co?Nie
> Czy posiadasz jakieś zasługi dla serwera? Dla serwera oczywiście
> Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz program Team Speak?tak
> Czy zdarzyło ci się przeskadzać w eventach organizowanych przez administratorów? Nie
> Dlaczego własnie do nas chcesz dołączyć ? (3 zdania wymagane)Bo lubię grać w cs'a spędzam na nim dużo czasu. Zwłaszcza teraz Bo Na Sampie jest mało graczy więc tak za bardzo na sampie nie siedze. Będę spędzał dużo czasu na cs'ie jak i na sampie.






Podstawowe pytania


- Jak sprawdzić czy gracz posiada WH ?Trzeba Siedzieć na spectu, Jeśli Cały czas @ siedzi na spectu może sam odpalić WH ale bardzo ważne musi go wyłączyć gdy zacznie grać a jeśli nie ten sposób to siedziec na spectu włączyć freecam sprawdzic czy gdzieś tam nikogo nie ma i specować te osobie dalej którą podejżewamy
- Co zrobisz jeżeli nie będziesz wiedział jak postąpić z graczem w danej sytuacjiTongueoproszę bardziej doświadczonego Admina
- Co zrobisz jeżeli zobaczysz kłótnie administracji?Confusedpróbuje ją rozwiązać a jak coś nie powstyrzmam ich to zawołam Radzia Big Grin
- Czy można użyć komend w celach ułatwienia własnej rozrywki?:nie
- Co zrobisz jeżeli gracz będzie negatywnie wypowiadał się na temat serwera?Big Grinostanie kicka z powodem: Ochłoń i wróć
- Czy to że jesteś adminem to znaczy że możesz wywyższać się nad innymi?:NIe
- Co zrobisz gdy gracz będzie prowokował cię? Będziesz z nim dyskutował czy od razu nadasz karę? Spróbuje rozwiązać z nim ten problem grzecznie
- Czy możesz sprzedać swoje konto mając rangę moderacyjną na koncie?:nie
- Czy możesz traktować swojego kolegę inaczej a innych graczy inaczej?:tak samo wszystkich traktuje
- Czy przed nadaniem kary graczowi należy dokładnie sprawdzić raport czy można uwierzć graczom na słowo? Trzeba sprawdzić report z u@






Wyjaśnij znaczenie pojęć:


-WH:Widzenie przez sciany albo calego ciala lub ciala i pistoletu albo kwadraciki
- Speed hackConfusedzybkie bieganie bardzo szybkie takie az teleportuje
- Aim Bot:nacelowywanie glowy
- Lag:Zaciecie sie gry
- SpamTongueisanie tego samego
- IP:Adresy Komputerów np 1111.1111.1111.1111
- no recoil:Brak Rozrzutu
-no spreadBig Grinokładnie nie wiem xD
- team kill:
- crasherTonguerogram do wywalania Z gry


RE: Podanko ;D - MaGi - 22-12-2016

Jestem na... Tak

- Bywasz na ts
- Przeczytane Regulaminy
- Przegrany czas na serwerze..

Jak radziu zaakceptuje podanie i pozwoli mi cię przepytać małą serie "Co byś zrobił" ok. 5/10 pytań zależy ile wymyśle


RE: Podanko ;D - DJRadziu458 - 22-12-2016

[Obrazek: Cmze9Pd.png]