Thread Rating:
  • 18 Vote(s) - 2.94 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na BZR
Nick osoby skarżącej: 
Moderator Serwera [WRT]BartekKociak

Nick osoby oskarżonej: 
Junior Administrator Serwera BZR

Powód: 
Wyzywanie mnie, przekupywanie mnie, spam, floodowanie na /startvote i na /ann, ban bez sprawdzania gracza, spam CMD, bezpodstawny warn, bezpodstawny ban.

Dowody: 
Cały duży album ss'ów > imgur.com/a/o4Ix8 > imgur.com/a/XFWSe

Opis sytuacji: 
Wyzywał mnie od słabiaka, bo nie poszedłem na Onede, potem wyzywał od żyda. Napisałem mu, że napiszę skargę i chciał mnie przekupić. Spamił, abym nie pisał skargi. Floodował na /startvote i /ann. Został zabity przez Stevena i odrazu wlepił mu bana z powodem Aim, spamił mi CMD /solo. Dałem mu warna za Flood CMD, a on mi dał warna za ''nie mam aima''. Nadał mi bana z powodem ''2 licowiec.''.

Proponowana kara: 
Wylot z Administracji Serwera!
♦ Gracz WRT Team od: 15.01.2017 do ??? ♦
Grafik od: 18.01.2017 do ??? ♦

[Image: am7mqJN.jpg]
Jestem za jego zachowanie wobec Ciebie było niedopuszczalne ,a steven nie miał aima takie dzieci to z administracji trza wyrzucać
REDAKTOR
BZR nie powinien tak napisac napisal no i stało sie
Jestem za tym co EmciaQ
[Image: original.gif]                                     Witam Cie Człowieku
VAC ACTIVE...:/
Takie zachowanie Junior Administratora było nie dopuszczalne,  Myślę że J@ BZR powinien zostać Zdegradowany lub Wydalony z administracji
Widząc ostatnie skargi na niego na forum i aktywność również jestem za degradacją i wyrzuceniem admina z administracji.
Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie Zawodnika!
[Image: 76561198101134027.png] 
Jestem za zdegradowaniem o 1 stopień w dół bo na to sobie zasłużył i nawet nwm czy nie na wyrzucenie całkiem bo to nie 1 taka sytuacji z nim
[Image: 76561198216130128.png]
Dołączam ss'y
http://imgur.com/a/dWUuZ
REDAKTOR
Skarga przyjęta.
Gracz został wydalony z Administracji.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)