Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Euforia- Kanał CLUB!
Music 
- Nick Twój : DJ Arti
- Kim jesteś w tym radiu : Głównym Adminem 
- 29 lat 
- Gatunki Muzyki grane : Typowo Klubowe RAdio!
- Strona Główna : www.RadioEuforia.Xaa.pl
- Czata : Brak 
- Odsłuch : https://euforia.panelradiowy.pl/radio
-Czy chcesz się z nami wymienić bannerem Nie
- Możliwość zagrania audycji gościnnej Tak 
- Skąd się o nas dowiedziałeś : Z Neta 
- Czy korzystałeś z naszego Discorda discord.wrtteam.pl szybki Live Help Desk? Nie
- Czym wyróżnia się twoje radio od innych :  Powiem krótko moje radio prezentuje klimaty klubowe z pasji z chłopakami z gronem znajomych otworzyliśmy swoje radyjko my nie patrzymy na ilość słuchaczy rekordy tylko zwracamy uwagę na jakośc prowadzenia audycji i to wszystko tworzymy z pasji do muzyki.
Odpowiedz
Witam  widze ,ze Arti znow otworzyles kolejne radio  a tamte padlo jak  detka spuszczonego  powietrza  .Jedno mnie zastanawia  skoro nie  idziesz na ilosc  sluchaczy to czemu tamte radia co otworzyles  nie urzymujesz  tylko zmieniasz nazwy ich po co na co to  .Owszem muzyka jest lekiem na wszystko ale  zmieniac jak  rekawiczki czy jak majtki ,slipki to troche zalosne jest .Arti  zycze powodze i mam prosbe utzymaj to radio i udowodnij nam wszystkim ,ze to potrafisz  skoro  jestes milosnikiem muzyki  i grasz z pasja .Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja cię proszę ty nie patrzysz na ilość słuchaczy sama osobiście widziałam jak podbijasz jak grałeś i uwierz mi że osobiście będę tego pilnowac po drugie radio otworzyłeś na podstawie innego radia od nich odgapiles pomysł bo swojego pomysłu nie masz na swoje radio
Odpowiedz
Cytat:- Gatunki Muzyki grane : Typowo Klubowe RAdio!

To jakiś nowy gatunek muzyki?

Cytat:- Strona Główna : RadioEuforia.Xaa.pl

Domena .pl to koszt 15 zł na ROK. Po co bawić się w subdomeny z proserwera? 

Cytat:- Czym wyróżnia się twoje radio od innych :  Powiem krótko moje radio prezentuje klimaty klubowe z pasji z chłopakami z gronem znajomych otworzyliśmy swoje radyjko my nie patrzymy na ilość słuchaczy rekordy tylko zwracamy uwagę na jakośc prowadzenia audycji i to wszystko tworzymy z pasji do muzyki.

Czyli standardowa śpiewka administratora radia z małą liczbą słuchaczy.
Mówiąc krótki, niczym się nie wyróżnia. 

Zobaczyłem wygląd tego "radia" i mnie dosłownie mózg rozbolał. 
Zanim weźmiesz się za Wordpress-a, naucz się podstaw HTML/CSS.
Odpowiedz
Spokojnie moi mili te Radio Już zostaje te radio gra i prezentuje klimaty klubowe niebotuje licznika ani nie zabieram pomysłów innym stacją Radiowym pozdrawiam i do usłyszenia Wink

w Skrócie kosti napisałem To jest Radio klubowe

jeśli chodzi ci jaki gatunek gramy to już wymieniam

Club/House/Trance/Electro/Techno/EDM/Retro/ViXaa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości